Terme Maribor  d.o.o.

Direktor: Andrej Rakovič

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 301
F: 02 23 44 330
E: booking@termemb.si

Oddelek Kontaktna oseba Telefon
Tajništvo uprave Nataša Skok 02 23 44 301
Odnosi z javnostmi 02 23 44 300
Razvoj človeških virov vodja: Andreja Mernik 02 23 44 309
Finance, računovodstvo in nabava vodja: Jasna Cvikl 02 23 44 301

Prodaja in marketing
Direktor Ninoslav Vidović 02 23 44 339
ninoslav.vidovic@termemb.si
Marketing Jernej Pregrad 02 23 44 320
jernej.pregrad@termemb.si
Prodaja Anita Ačko 02 30 08 130
anita.acko@termemb.si
Ruski trg Irina Glushakova 02 23 44 370
irina.glushakova@termemb.si
Nemški in italijanski trg ter skupine Marina Šavora 02 23 44 335
marina.savora@termemb.si
Slovenski, hrvaški, srbski trg, Velika Britanija in Skandinavija Jelena Knežević 02 23 44 380
jelena.knezevic@termemb.si
Poslovni turizem,
organizacija dogodkov
Sanja Simonič 02 30 08 266
sanja.simonic@termemb.si

 

Hotel Habakuk ****

Vodja: Liljana ŠrajHotel Habakuk

Pohorska ulica 59
SI - 2000 Maribor
T: 02 30 08 100
E: habakuk@termemb.si

Hotel Bellevue ****

HotelBellevueVodja: Tadej Pečečnik

Na Slemenu 35
SI - 2208 Pohorje
T: 02 60 75 100
E: bellevue@termemb.si

BEST WESTERN PLUS Hotel Piramida ****

Vodja: Jelena Knežević
HotelPiramida2

Ulica heroja Šlandra 10
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 400
E: piramida@termemb.si

Hotel Orel *** in Uni hotel

Vodja: Tadej PečečnikHotelOrel UNI

Volkmerjev prehod 7
SI - 2000 Maribor
T: 02 25 06 700
E: orel@termemb.si

Hotel Arena****

Vodja: Tadej Pečečnik

Pot k mlinu 57Hotel ARENA
SI- 2000 Maribor
T: 02 61 40 950
E: arena@termemb.si 

Hotel & App. Bolfenk****

Vodja: Tadej Pečečnik

Hočko Pohorje 133Hotel App BOLFENK
SI- 2208 Pohorje
T: 02 60 35 500
E: bolfenk@termemb.si

Hotel & App. Videc***

Vodja: Tadej Pečečnik

Hočko Pohorje 131Hotel App VIDEC
SI- 2208 Pohorje
T: 02 60 35 500
E: videc@termemb.si

MTC Fontana, zdravstvo in rekreacija d.o.o.

Direktor: Tomislav VezjakFontana

Koroška cesta 172
SI- 2000 Maribor
T: 02 23 44 103
E: fontana@termemb.si

Gostilna Pri treh Ribnikih

Vodja: Jani Kebrič

Ribniška 9trijeribniki
SI - 2000 Maribor
T: 02 23 44 170
E: trije.ribniki@termemb.si

Prodajalne na mejnih prehodih - Travel shop

Vodja: Andreja Mernik

Ulica heroja Šlandra 10logo Travel Shop
SI- 2000 Maribor
T: 02 23 44 350
E: travelshop@termemb.si